SWOL 1894
SWOL 1894
Over SWOL 1894
Vrijwilliger
Bestuur
Handboek
Documenten
Huishoudelijk Reglement
Privacybeleid
Integriteitsbeleid
Statuten
Jaarverslagen
GoogleDrive
Vertrouwenscontactpersoon
Agenda
Sponsoring
Sponsoring
Synchroon sponsoring
Lidmaatschap
Lidmaatschap
Lid worden & Contributie
Aanmeldingsformulier
Lidmaatschap opzeggen
Lidmaatschap wijzigen
KNZB Protocol
Kleding
Reuvers
MTB Sport
Contact
SWOL 1894
+
SWOL 1894
Over SWOL 1894
Vrijwilliger
Bestuur
Handboek
Documenten
+
Huishoudelijk Reglement
Privacybeleid
Integriteitsbeleid
Statuten
Jaarverslagen
GoogleDrive
Vertrouwenscontactpersoon
Agenda
Sponsoring
+
Sponsoring
Synchroon sponsoring
Lidmaatschap
+
Lidmaatschap
Lid worden & Contributie
Aanmeldingsformulier
Lidmaatschap opzeggen
Lidmaatschap wijzigen
KNZB Protocol
Kleding
+
Reuvers
MTB Sport
Contact
Synchroonzwemmen
Synchroonzwemmen
Nieuws
Vacature
Informatie
Uitslagen
Instagram
Foto's
Grote Clubactie
Wedstrijdschema
Waterpolo
Handboek
Nieuws
Afdeling bestuur
Trainingstijden
Wedstrijdzwemmen
Wedstrijdzwemmen
Nieuws
Afdelings Bestuur
Informatie Gids
Wedstrijdkalender
Contributie
Trainingstijden
SwimTrack
SponsorKliks
Code Blauw
Masters & Conditie
Nieuws
Afdelings Bestuur
Trainingstijden
Wedstrijdkalender
Masters clubrecords
Basisgroepen
Trainingstijden
Wedstrijden
Kalender
Nieuws
Afdelingsbestuur
Synchroonzwemmen
+
Synchroonzwemmen
Nieuws
Vacature
Informatie
Uitslagen
Instagram
Foto's
Grote Clubactie
Wedstrijdschema
Waterpolo
+
Waterpolo
Handboek
Nieuws
Afdeling bestuur
Trainingstijden
Wedstrijdzwemmen
+
Wedstrijdzwemmen
Nieuws
Afdelings Bestuur
Informatie Gids
Wedstrijdkalender
Contributie
Trainingstijden
SwimTrack
SponsorKliks
Code Blauw
Masters & Conditie
+
Masters & Conditie
Nieuws
Afdelings Bestuur
Trainingstijden
Wedstrijdkalender
Masters clubrecords
Basisgroepen
+
Basisgroepen
Trainingstijden
Wedstrijden
Kalender
Nieuws
Afdelingsbestuur
Uitslagen
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Uitslag
Details
17 mrt.
SWOL 1894 H3 - SWOL 1894 H2
15 - 10
16 mrt.
HZC de Robben H1 - SWOL 1894 H1
12 - 16
16 mrt.
ZV Haerlem Da1 - SWOL 1894 Da1
5 - 8
16 mrt.
SWOL 1894 H5 - Octopus H2
5 - 6
16 mrt.
ZEW-Triton (SG) CG1 - Swol 1894/Deltasteur
6 - 16
16 mrt.
Flevo DG1 - SWOL 1894 DG1
7 - 17
16 mrt.
SWOL 1894 Da3 - ENC Arnhem (SG) Da2
9 - 7
16 mrt.
Aquapoldro EG1 - SWOL 1894 EG1
7 - 12
9 mrt.
SWOL 1894 H2 - Aqua-Novio'94 H2
9 - 8
9 mrt.
DWK Da1 - SWOL 1894 Da3
17 - 9
9 mrt.
SWOL 1894 H1 - Aqua-Novio'94 H1
11 - 9
9 mrt.
DWK BG1 - SWOL 1894 BG1
11 - 6
9 mrt.
De Grunte H1 - SWOL 1894 H4
8 - 5
9 mrt.
UZSC H4 - SWOL 1894 H3
14 - 1
9 mrt.
SWOL 1894 Da1 - ZVVS Da1
8 - 2
Programma
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Scheidsrechter
Accommodatie
Veld
Details
21 mrt. 19:45
BZC Brandenburg Da1 - SWOL 1894 Da1
I.M. (Andy) Hoepelman
Brandenburg
Veld 1
23 mrt. 17:00
Steenwijk 1934 H1 - SWOL 1894 H6
R. (Renilde Annet) Huizenga
Waterwyck
Veld 1
23 mrt. 17:30
SWOL 1894 EG1 - Polar Bears EG1
De Vrolijkheid
Veld 2 A
23 mrt. 17:50
Octopus H1 - SWOL 1894 H4
G.T. (Tim) van den Beld
Berghuizerbad
Veld 1
23 mrt. 17:55
Nunspeet CG1 - Swol 1894/Deltasteur
W. (Wiebe) Ebbers
De Wiltsangh
Veld 1 - De Wiltsangh
23 mrt. 18:05
SWOL 1894 DG1 - ENC Arnhem (SG) DG2
De Vrolijkheid
Veld 2
23 mrt. 18:30
JAWS Amsterdam H1 - SWOL 1894 H1
E. (Edwin) van Latum
De Mirandabad
Veld 1
23 mrt. 18:45
SWOL 1894 BG1 - Polar Bears/VZC BG1
S (Suzette) Piepenbroek-Naberman
De Vrolijkheid
Veld 2
23 mrt. 19:15
ZIGNEA H1 - SWOL 1894 H5
H. (Henk) Vos
Bosbad Emmeloord
Veld 1
23 mrt. 19:30
ENC Arnhem (SG) Da3 - SWOL 1894 Da3
H. (Hans) Lubberdink
Valkenhuizen
Veld 1
23 mrt. 20:00
SWOL 1894 Da1 - Z&PC De Gouwe Da1
T. (Taco) Hanou
De Vrolijkheid
Veld 1
23 mrt. 21:30
Polar Bears H3 - SWOL 1894 H3
F. (Fedor) Lammers
De Peppel
Veld 1
30 mrt. 19:00
WZC-De IJsel (SG) H1 - SWOL 1894 H4
R. (Rimco) de Vries
Tijenraan
Veld 1
Wedstrijdverslagen