• SWOL 1894 Heren 1

  • SWOL 1894 H1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SWOL 1894 H1 (HERB Heren (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Linge/PCG H121191134519215358
    2MNC Dordrecht H12117132811998252
    3BZ&PC H12215072772195845
    4VZC H122120102862553136
    5ZV Haerlem H12211110290299-934
    6JAWS Amsterdam H12210210272277-532
    7SWOL 1894 H122949242246-431
    8BZC Brandenburg H121939255248730
    9OZ&PC H1218310266281-1527
    10Aqua-Novio'94 H1225314184268-8418
    11VZV H1222218227313-868
    12Het Y H1202018193321-1286

    Poulestanden SWOL 1894 H1 (WBMH1 ManMeer Cup Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SWOL 1894 H1550089375215
    2VZ&PC H1531158461210
    3WSG ESTA (SG) H15221716298
    4TriVia H152034556-116
    5DraGor (SG) H151135769-124
    6Deltasteur H150054393-500

    Poulestanden SWOL 1894 H1 (WBMH1R2 ManMeer Cup Heren ronde 2)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Linge/PCG H1110016883
    2JAWS Amsterdam H11100171073
    3ZPC De Zeeuwse Kust H1110015963
    4HZC de Robben H1110012753
    5BZ&PC H1110012753
    6De Treffers H11100141313
    7VZC H100000000
    8ZV Haerlem H100000000
    9Katwijk H100000000
    10DZT'62 H100000000
    11OZ&PC H110011314-10
    12SWOL 1894 H11001712-50
    13Aqua-Novio'94 H11001712-50
    14Het Y H11001915-60
    15Z&PC De Gouwe H110011017-70
    16Watervlo H11001816-80
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SWOL 1894 H1

    Heren (Bond)

    11,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    11,18

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,41

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-slide